ARUN

Naszą piękną Arun łatwo zapamiętać :) Pochodzi z Tajlandii i posiada dziesięcioletnie doświadczenie w masażu tajskim. Poza pracą, uwielbia się dobrze zrelaksować oraz podróżować. Razem z inną masażystką – Pim – tworzą nierozłączny duet.

NINING

Nasza najmłodsza masażystka, która pochodzi z wyspy Bali. Mimo swojego wieku, ma bardzo dużo siły. Jej pasją (oczywiście oprócz masowania) jest śpiewanie oraz zwiedzanie nowych miejsc. To co, ją wyróżnia spośród innych terapeutek to żywiołowość i temperament.

PIM

Pochodzi z północnej Tajlandii. Technikę masażu zgłębiała w Thai Gold Finger School Jej specjalnością jest tajski masaż klasyczny oraz masaż tajski olejkami aromatycznymi. Pim jest naszą „strojnisią” wśród masażystek, uwielbia chodzić na zakupy i nigdy nie wraca z pustymi rękami :)

KOMANG

Ukończyła Prestiżową Szkołę Bali International Spa School w Indonezji, skąd pochodzi. Specjalizuje się w masażach relaksacyjnych, wykonuje znakomity masaż balijski, lomi lomi i shiatsu. Jako masażystka pracuje 10 lat. Jest niezwykle uduchowiona i wyciszona. Zdecydowanie zasługuje na miano „szefowej” wśród naszego masującego zespołu. Uwielbia swoją pracę i jak twierdzi: „Jeśli robisz, to co kochasz, nawet najcięższa praca staje się łatwa”.

MEM

Mem to kolejna nowa masażystka z Tajlandii w naszej ekipie. Niezwykle radosna i uśmiechnięta – od razu zaraża pozytywną energią. Ma delikatne dłonie, które wbrew pozorom potrafią wykonać silny masaż. Mem uwielbia podróżować i spędzać czas z przyjaciółmi. Jak każda kobieta, uwielbia zakupy i ploteczki :)

SOMJAI

Somjai pochodzi z Tajlandii, gdzie zdobyła 16-letnie doświadczenie w luksusowym Spa. Oprócz spania i leniuchowania, uwielbia gotować :) Zaraża uśmiechem wszystkich wokół, jest opiekuńcza i niezwykle uduchowiona.